PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Novinky

Slevy

PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Přetlakové nafukovací haly.Prodej Výstavba a rekonstrukce Přetlakových nafukovacích hal.Nabízíme prodej nových a použitých přetlakových nafukovacích hal.Naší hlavní činností je dodávka a montáž nafukovacích přetlakových hal libovolných rozměrů dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme Výstavbu a rekonstrukce nafukovacích-přetlakových hal.Prodej...

Přetlakové nafukovací haly.Prodej Výstavba a rekonstrukce Přetlakových nafukovacích hal.Nabízíme prodej nových a použitých přetlakových nafukovacích hal.Naší hlavní činností je dodávka a montáž nafukovacích přetlakových hal libovolných rozměrů dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme Výstavbu a rekonstrukce nafukovacích-přetlakových hal.Prodej, výstavba, rekonstrukce a servis tenisových přetlakových hal, dodáváme a vyměňujeme pláště hal (hlavní plachta, izolační plachty, UV fólie. Výměna osvětlení v nafukovacích-přetlakových halách, repase a úpravy přetlakových hal pro různé rozměry dvorců, zajistíme každoroční montáž a demontáž přetlakové haly, úpravy a repase vzduchotechnických jednotek. Každoroční čištění přetlakových hal. Níže je aktuální nabídka nafukovacích hal-různých rozměrů,které jsme schopni dodat ihned.:

Zobrazit

PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE  Počet produktů: 10

Podkategorie

  • Komponenty pro nafukovací přetlakové haly

    Jsme výrobci komponentů pro přetlakové nafukovací haly,Provádíme výměny komponentů přetlakových hal jako jsou obměny topných vzduchotechnických jednotek pro přetlakové haly,výměny jednotlivých plachet a folií přetlakových hal,výměny a úpravy lanových sítí nafukovacích hal, výměny osvětlení,nejčastěji instalací LED svítidel pro přetlakové haly.

  • MONTÁŽE A DEMONTÁŽE NAFUKOVACÍCH PŘETLAKOVÝCH HAL

    Provádíme každoroční montáže a demontáže přetlakových nafukovacích hal.Zajišťujeme výměny poškozených jednotlivých folií přetlakových hal.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek