PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Slevy

PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Přetlakové nafukovací haly.Prodej Výstavba a rekonstrukce Přetlakových nafukovacích hal.Nabízíme prodej nových a použitých přetlakových nafukovacích hal.Naší hlavní činností je dodávka a montáž nafukovacích přetlakových hal libovolných rozměrů dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme Výstavbu a rekonstrukce nafukovacích-přetlakových hal.Prodej...

Přetlakové nafukovací haly.Prodej Výstavba a rekonstrukce Přetlakových nafukovacích hal.Nabízíme prodej nových a použitých přetlakových nafukovacích hal.Naší hlavní činností je dodávka a montáž nafukovacích přetlakových hal libovolných rozměrů dle přání a požadavků zákazníka. Provádíme Výstavbu a rekonstrukce nafukovacích-přetlakových hal.Prodej, výstavba, rekonstrukce a servis tenisových přetlakových hal, dodáváme a vyměňujeme pláště hal (hlavní plachta, izolační plachty, UV fólie. Výměna osvětlení v nafukovacích-přetlakových halách, repase a úpravy přetlakových hal pro různé rozměry dvorců, zajistíme každoroční montáž a demontáž přetlakové haly, úpravy a repase vzduchotechnických jednotek. Každoroční čištění přetlakových hal. Níže je aktuální nabídka nafukovacích hal-různých rozměrů,které jsme schopni dodat ihned.:

1/PŘETLAKOVÁ NAFUKOVACÍ HALA TŘÍVRSTVÁ

Nafukovací sportovní halaNámi nabízené tenisové přetlakové haly se skládají ze třívrstvého opláštění, kde základní tvar nafukovací haly tvoří síťový lanový systém ukotvený do obvodového betonového límce,popř pomocí speciálních zemních kotev zatlučených po obvodě hřiště. První vrstva opláštění je fólie s UV stabilizací, která chrání ostatní pláště haly proti UV záření. Následuje 1 vrstva bublinkové tepelně-izolační fólie. Posledním pláštěm je hlavní nosná plachta PVC. Vnitřní přetlak v hale je vytvářen ventilátory s nepřetržitým provozem, které zároveň umožňují i plynulé vytápění nafukovací haly. Pro vytápění přetlakové haly se nejčastěji používá plynový hořák na zemní plyn. V případě, že není k dispozici zemní plyn je možné využít jiné médium (LTO, propan - butan, teplovod).

Při výpadcích elektrického proudu nebo změnách tlaku v hale se automaticky nastartuje náhradní diesel agregát, který pohání náhradní dmychadlo. Diesel agregát dodáváme s nádrží na 120 l nafty, která v případě výpadku proudu postačí na 48 hodin nepřetržitého provozu.

K hlášení případných poruch nebo výpadku elektrického proudu používáme GSM hlásič. GSM hlásič posílá SMS zprávy s druhem poruchy na telefonní čísla, která si určí investor.

Jsme rovněž schopni dodat jednotlivé pláště pro stávající haly. (UV folie, tepelně-izolační folie, PVC hlavní nosná plachta).

Výhody proti dvouplášťové technologii:

1/Lehčí manipulace,díky lehčí gramáži

2/možnost případné úpravy na jiný rozměr dvorce

2/DVOUPLÁŠŤOVÁ HALA s 30% úsporou nákladů na vytápění

Dvouplášťová nafukovací hala 

Dvouplášťová Hala je zhotovena z dvojitého izolačního pláště, který sestává z lehčího materiálu přímo přivařeného k hlavní nosné plachtě. Tímto způsobem se vytváří mezi plášti vzduchový prostor, kam se z agregátu také vhání vzduch. Tímto systémem se dosahují výborné izolační vlastnosti. Prostor v  hale je bez ozvěn a zvuk zevnitř haly se nepřenáší do okolí. Rozměry haly nejsou prakticky omezeny, vyrábí se přesně na míru podle požadavků investora.

Jedná se tedy o dvouplášťový systém s mnohem lepší tepelnou izolací než je tomu u klasických hal. Izolace je tvořena vzduchovým polštářem o tloušťce až 30 cm. U lanových hal je izolace tvořena bublinovou izolací o tloušťce 1-2 cm. Pořizovací náklady dvojplášťové haly jsou o něco vyšší, nicméně tyto vícenáklady se investorovi vrátí v podobě úspor provozních nákladů a to mnohdy již za první sezónu!

Dvouplášťový systém

Dvouplášťová přetlaková halaDruhým hlavním komponentem je agregát, který slouží pro ohřev vzduchu v hale, udržování mírného přetlaku a zabezpečení ventilace vzduchu. Agregát může pracovat na zemní plyn, propan-butan, lehký topný olej, horkou vodu nebo elektřinu. V kompletu dodávky je samozřejmě záložní dieselový agregát, který udrží halu v nafouknutém stavu v případě výpadku elektrického proudu nebo poruše hlavního agregátu.

  

Hala může být osazena různými druhy vchodů a východů: otáčivé karuselové dveře, přetlakové dveře, servisní či spojovací tunely, nouzové východy atd.

Základní porovnání dvouplášťové haly s jinými nafukovacími systémy

  • Nižší provozní náklady díky lepší tepelné izolaci (o cca 30-40%, což za jednu topnou sezónu dělá značnou úsporu).
  • Není nutné každých pár let měnit UV fólii a bublinovou fólii, jelikož zde žádná není.
  • Moderní a přitažlivý vzhled haly.
  • Nejvyšší možná stoupavost bočních stěn haly – bezkonkurenční.
  • Jednodušší složení a stavění haly.
  • Nižší nároky na skladování v porovnání s konkurenčním typem hal (potřeba o cca polovinu méně úložného prostoru).
  • Vyšší gramáž a vyšší životnost hlavní plachty, je oboustranně PVDF lakovaná a odolná vůči UV záření, možnost vyčištění plachty jak z vnitřní tak i z vnější strany.
  • Výkonné a úsporné LED osvětlení – víc než 400 lux.
  • Nízké riziko kolapsu haly v době silného sněžení.

Dvouplášťový systém

Tenisový kurt v nafukovací haleHala je zhotovená z dvojitého izolačního pláště, který sestává z lehčího materiálu, který je přímo přivařený k hlavní nosné plachtě. Tímto způsobem se vytváří mezi plášti volný prostor, do kterého se ze vzduchového agregátu vhání vzduch. Tímto systémem se dosahují výborné izolační a environmentální vlastnosti. Prostor uvnitř haly je bez zvukových ozvěn a zvuk zevnitř haly se nepřenáší do okolí.

Specifikace:

 • venkovní plášť o hmotnosti 700 g/m2
 • vnitřní plášť o hmotnosti 500 g/m2
 • speciálně lakovaný, proti UV záření stabilizovaný a odolný materiál
 • reálná životnost 25-30 let
 • umožňuje průchod denního světla
 • typ 2, odolnost vůči větru více jak 23 m/s
 • pevnost v tahu 400 kg/5cm
 • pevnost v trhu 50 kg
 • nehořlavost - třída 2 - M2 - DIN 4102
 • barva bílá

Kotvení

Kotvení haly sestává ze série pozinkovaných ocelových ok ukotvených do betonového základu po obvodu haly. Přes spodní část pláště jsou provlečené pozinkované ocelové trubky a zároveň provlečené do těchto ocelových ok. Tímto způsobem je zajištěno kvalitní ukotvení haly k betonovému základu.Alternativně lze kotvit i pomocí zemních kotev natloukaných do půdy.

Otočné dveře

Do haly jsou zabudovány otočné (karuselové) dveře o průměru 1,80m a výšce 2,00m. Rám dveří a plášť je zhotovený z ocele a ocelového plechu ošetřeného nátěrem. Vlastní dveře jsou tvořeny trojitým otočným křídlem s průhlednými výplněmi.

Nouzový východ

Nouzové dveře mají rozměr 1,20m x 2,00m a jsou tvořeny ocelovým rámem a jednokřídlovými dveřmi. Dveře jsou osazeny 3-cestnou rychlootevírací kličkou a nouzovým osvětlením.

Osvětlení

Osvětlení sportovní halyOsvětlovací tělesa pro přímé osvětlení hrací plochy jsou zavěšena na opláštění pomocí speciálních pozinkovaných úchytů,popř jako u třívrsvých hal řady světel uchycenými na pvc lemech navařených na hlavní plachtě. Elektroinstalace zahrnuje rozvodovou skříň, ovládání a kabeláž. 

Vzduchotechnika a vytápění

Sestává s teplovzdušné jednotky o výkonu 270 kW (pro Δt 25°C). Jednotka obsahuje spalovací komoru, radiální ventilátor poháněný elektromotorem o příkonu 7,5kW, vzduchotechniku, ovládací termostat, ovládací panel, komín, ochranu hořáku, pozinkovaný a lakovaný plech pro ochranu celé jednotky.

Invertor

Invertor je zařízení, připojené k měřiči rychlosti větru na nafukovací a vytápěcí jednotce za účelem regulace otáček hnacího elektromotoru v závislosti na rychlosti větru (v případě bezvětří má motor velmi nízké otáčky tzn. i nízkou spotřebu elektřiny).

Zobrazit

PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE  Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Komponenty pro nafukovací přetlakové haly

  Jsme výrobci komponentů pro přetlakové nafukovací haly,Provádíme výměny komponentů přetlakových hal jako jsou obměny topných vzduchotechnických jednotek pro přetlakové haly,výměny jednotlivých plachet a folií přetlakových hal,výměny a úpravy lanových sítí nafukovacích hal, výměny osvětlení,nejčastěji instalací LED svítidel pro přetlakové haly.Vyrábíme vstupní a nouzové vchody pro přetlakové haly.

 • MONTÁŽE A DEMONTÁŽE NAFUKOVACÍCH PŘETLAKOVÝCH HAL

  Provádíme každoroční montáže a demontáže přetlakových nafukovacích hal.Zajišťujeme výměny poškozených jednotlivých folií přetlakových hal.

 • REKONSTRUKCE PŘETLAKOVÝCH NAFUKOVACÍCH HAL

  Provádíme úpravy a rekonstrukce stávajících přetlakových hal.Rekonstrukce plášťů hal,opravy a úpravy vzduchotechnických jednotek přetlakových hal,renovaci náhradních diesel agregátů, opravy nafukovacích hal po vichřici.

 • POUŽITÉ NAFUKOVACÍ HALY - AKTUÁLNÍ NABÍDKA

  Nabízíme k odprodeji použité nafukovací přetlakové haly.Všechny námi nabízené haly jsme servisovali a tudíž je nám znám jejich současný stav i jejich historie.Na všech halách je provedena kontrola a pokud je třeba i následná repase jejich komponentů.Přetlakové haly jsme schopni po dohodě s investorem uvést do provozu.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek