Kategorie

Filtr produktů

Povolené filtry:
  VYBAVENÍ TENISOVÝCH KURTŮ Počet produktů: 194

  Dodáváme a instalujeme veškeré vybavení tenisových kurtů - umělé lajny, tenisové sloupky, tenisové sítě, zametací nářadí na údržbu tenisových kurtů/síťovačky , košťata ,hrabla/ apod. Dodáváme oplocení sportovišť na klíč.Pro basketbal nabízíme různé vysunuté pevné nebo přenosné konstrukce. Na volejbal a beachvolejbal především sloupky, lajny a sí...

  Dodáváme a instalujeme veškeré vybavení tenisových kurtů - umělé lajny, tenisové sloupky, tenisové sítě, zametací nářadí na údržbu tenisových kurtů/síťovačky , košťata ,hrabla/ apod. Dodáváme oplocení sportovišť na klíč.Pro basketbal nabízíme různé vysunuté pevné nebo přenosné konstrukce. Na volejbal a beachvolejbal především sloupky, lajny a sítě. Pro fotbal potom přenosné rozkládací brány jak ze železa tak z hliníku. Instalujeme osvětlení sportovišť, případně podle poptávky zajišťujeme i zavlažování tenisových kurtů. Dodáváme oplocení kolem sportovišť ze sítí z polyetylenu nebo polypropylenu. Také montujeme oplocení z pozinku či pozinku potaženého plastem.

  Zobrazit

  Podkategorie

  • LAVIČKY NA TENISOVÉ KURTY

   Lavičky na tenisové kurty. Dodáváme různé typy tenisových laviček - kovové lavičky na tenisové kurty tahokov s taburetem, tenisové lavičky duo s odkladními stolky, plastové tenisové lavičky německé výroby .

  • MINITENIS
  • NAHRÁVACÍ STROJE
  • ODRAZOVÉ STĚNY NA TENIS

   Odrazové tenisové stěny-produkty pro vylepšení tenisové techniky pro venkovní i vnitřní použití v několika variantách: Dodáváme lehká přenosné odrazové stěny se sítí různých rozměrů, které dobře vrací míče. Lakovaný ocelový rám. Sklon stěny je možno stupňovitě nastavovat pro různé druhy nacvičovaných úderů. Novinkou na trhu je odrazová stěna AIR fungující jako nafukovací odrazová stěna.

  • Ukazatele skore pro tenisové kurty

   Dodáváme a instalujeme různé druhy Počítadel skore pro tenisové kurty. Ukazatele skore pro tenisové areáy manualní poř. elektronické systémy na tenisové kurty.

  • SBĚRACÍ KOŠE PRO TENISOVÉ KURTY

   Dodáváme různé druhy sběracích košů pro tenisové kurty.sběrací koše na tenisové míče

  • SEDAČKY PRO ROZHODČÍ

   Sedačky pro rozhodčí - umpire

  • TENISOVÉ SLOUPKY

   Dodáváme tenisové sloupky pro tenisové kurty a ostatní sportoviště.Sloupky na tenis jsou vyrobeny z hliníku s povrchovou úpravou elox.Vyrábí se s čtvercovým popř. kruhovým průměrem.Součástí dodávky jsou pouzdra pro zapuštění tenisových sloupků.

  • Tenisové dělící ochranné sítě

   Tenisové dělící ochranné sítě. Dodáváme na objednání dělící tenisové ochranné sítě mezi tenisové kurty.Vyrábíme v různých délkách a šířkách na přání zákazníka.Instalujeme námi vyvinutý kotevní systém pro uchycení sítí v tenisových přetlakových halách.

  • TENISOVÉ SÍTĚ

   Tenisové sítě pro profesionální i amatérský tenis. Vyrábíme tenisové sítě tradiční německé kvality z prvotřídních materiálů. Naše tenisové sítě se vyznačují vysokou odolností, pružností a dlouhou životností. Nabízíme klientům také individuální řešení a tenisové sítě na míru. Dodáváme badmintonové sítě, volejbalové sítě a další. Vsaďte na kvalitní sportovní sítě od nás! K tenisovým sítím dodáváme i příslušenství – wimbledon a stahováky kurtů. Je možné objednat výrobu a dodávku ochranných a dělících sítí na tenisové kurty (viz. ochranné sítě)v různých barvách. Součástí naší nabídky jsou také stínící a pohledové zástěny na tenisové kurty, které lze potiskonut dle přání zákazníka. Naše tenisové sítě jsou používány pro zápasy Davis Cupu a Fed Cupu.

  • Tenisové zástěny

   Tenisové zástěny.Dodáváme pohledové tenisové zástěny,které instalujeme na oplocení okolo tenisového kurtu.Tenisové zástěny vytváří příjemné prostředí na tenisovém kurtě,chrání proti slunečnímu záření,větru.Lze vybrat z více barevných variant a hustoty zastínění. Na přání zajistíme různé druhy potisku tenisových zástěn.Na základě grafického návrhu investora nebo našeho reklamního studia vyrobíme reklamní potisk tenisových zástěn v různém barevném provedení.Nejčastější v černé barvě,ale i v barevném provedení.Garance dodávky včetně grafického návrhu a potisku do 1 týdne.

  • UMĚLÉ TENISOVÉ LAJNY-ČÁRY

   Umělé lajny Geniala Umělé tenisové čáry GENIALA Standard se dodávají v přesných délkách jednotlivých čar a jsou na zesílených koncích kotveny pomocí nerezových kotev do trubek zasazených do kurtu. Zesílení snižuje zvedání konců po ukotvení. Postup při instalaci tenisových lajn pro tenisový kurt se tímto řešením zjednodušuje a zrychluje. Umělé tenisové čáry GENIALA STANDARD jsou dodávány v šíři profilu 4 nebo 5 cm. Na požádání zajistíme našimi pracovníky odbornou instalaci umělých tenisových čar ve Vašem tenisovém areálu.

  • Nářadí na úpravu tenisových kurtů

   Dodáváme a neustále vylepšujeme veškeré nářadí na úpravu tenisových kurtů- tenisové kartáče,tenisové košťata,tenisové hrabla,tenisové síťovačky,čističe-košťata na umělé lajny,válce na antuku,vysoušecí válce a speciální hrabla a kartáče pro rekonstrukci antukového povrchu.

  • ZAVLAŽOVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO TENISOVÉ KURTY
  • VÁLCE NA TENISOVÉ KURTY

   Dodáváme válce na tenisové kurty.Tenisové válce ruční jednodílné,popř dvoudílné se snadnější manipulací.Pro perfektní realizaci tenisových kurtů dodáváme motorové válce Německé výroby s benzínovým pohonem.

  • Odpadkové koše na tenisové kurty
  na stránku
  Zobrazeno 25 – 48 z 194 položek
  Zobrazeno 25 – 48 z 194 položek

  Follow us on Facebook