Kategorie

Filtr produktů

Povolené filtry:
  PŘETLAKOVÉ NAFUKOVACÍ HALY PRODEJ, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE Počet produktů: 13

  PŘETLAKOVÉ - NAFUKOVACÍ HALY

  Naší hlavní činností je výroba a následná dodávka a montáž přetlakových nafukovacích hal požadovaných rozměrů jako zakrytí venkovních sportovišť.Námi nabízené tenisové přetlakové haly se skládají ze tří,popř. čtyřvrstvého opláštění, kde základní tvar nafukovací haly tvoří síťový lanový systém ukotvený do obvodového betonového límce. První vrstva opláštění je fólie s UV stabilizací, která chrání ostatní pláště haly proti UV záření. Následují 2 vrstvy bublinkových tepelně-izolačních fólií. Posledním pláštěm je hlavní nosná plachta PVC. Vnitřní přetlak v hale je vytvářen ventilátory s nepřetržitým provozem, které zároveň umožňují i plynulé vytápění nafukovací haly. Pro vytápění přetlakové haly se nejčastěji používá plynový hořák na zemní plyn. V případě, že není k dispozici zemní plyn je možné využít jiné médium (LTO, propan - butan, teplovod).

  Image result for nafukovaci hala blansko

  Při výpadcích elektrického proudu nebo změnách tlaku v hale se automaticky nastartuje náhradní diesel agregát, který pohání náhradní dmychadlo. Diesel agregát dodáváme s nádrží na 120 l nafty, která v případě výpadku proudu postačí na 48 hodin nepřetržitého provozu.

  K hlášení případných poruch nebo výpadku elektrického proudu používáme GSM hlásič. GSM hlásič posílá SMS zprávy s druhem poruchy na telefonní čísla, která si určí investor.

  Nabízíme a realizujeme pro nové přetlakové haly ,ale i pro starší nafukovací haly kompletní ovládání pomocí mobilní aplikace.Veškeré ovládání VZT jednotky nafukovací haly/tlakování přetlakové haly,ovládání světel,spínání topení/ je pak kompletně ovládáno přes mobilní telefon,popř tablet či notebook.Samozřemostí je dodávka měření energií přetlakové haly.

  Jsme rovněž schopni dodat jednotlivé pláště pro stávající haly. (UV folie, tepelně-izolační folie, PVC hlavní nosná plachta).

  Podkategorie

  • Komponenty pro nafukovací přetlakové haly

   Jsme výrobci komponentů pro přetlakové nafukovací haly,Provádíme výměny komponentů přetlakových hal jako jsou obměny topných vzduchotechnických jednotek pro přetlakové haly,výměny jednotlivých plachet a folií přetlakových hal,výměny a úpravy lanových sítí nafukovacích hal, výměny osvětlení,nejčastěji instalací LED svítidel pro přetlakové haly.Vyrábíme vstupní a nouzové vchody pro přetlakové haly.

  • MONTÁŽE A DEMONTÁŽE NAFUKOVACÍCH PŘETLAKOVÝCH HAL

   Provádíme každoroční montáže a demontáže přetlakových nafukovacích hal.Zajišťujeme výměny poškozených jednotlivých folií přetlakových hal.

  • REKONSTRUKCE PŘETLAKOVÝCH NAFUKOVACÍCH HAL

   Provádíme úpravy a rekonstrukce stávajících přetlakových hal.Rekonstrukce plášťů hal,opravy a úpravy vzduchotechnických jednotek přetlakových hal,renovaci náhradních diesel agregátů, opravy nafukovacích hal po vichřici.

  • POUŽITÉ NAFUKOVACÍ HALY - AKTUÁLNÍ NABÍDKA

   Nabízíme k odprodeji použité nafukovací přetlakové haly .Všechny námi nabízené haly jsme servisovali a tudíž je nám znám jejich současný stav i jejich historie .Na všech halách je provedena kontrola a pokud je třeba i následná repase jejich komponentů. Cena nabízených hal odpovídá stáří a současnému stavu a míře opotřebení. Všechny nabízené haly jsou po technické stránce v provozuschopném stavu. Na přání investora jsme schopni jednotlivé komponenty obmněnit za komponenty novější, popř v jiných technických variantách. Přetlakové haly lze námi po dohodě s investorem uvést do provozu.

  • NÁHRADNÍ DÍLY + KOMPONENTY PRO PŘETLAKOVÉ HALY

   Dodáváme a na požádání instalujeme náhradní díly pro přetlakové nafukovací haly. Dodáváme nové a použité komponenty pro přetlakové nafukovací haly jako vzduchotechnické topné jednotky, dveře pro přetlakové haly, jednotlivé folie pro nafukovací haly/ hlavní plachty , tepelně izolační folie pro přetlakové haly, UV folie / lanové sítě pro různé rozměry nafukovacích hal, nové i použité osvětlovací tělesa pro přetlakové haly atd..

   V NABÍDCE, KTEROU BUDEME PRŮBĚŽNĚ  AKTUALIZOVAT NALEZNETE VEŠKEROU NABÍDKU

   NEJČASTĚJI POPTÁVANÝCH A DOSTUPNÝCH KOMPONENTŮ.

   PORADNA + VÍCE INFO NA TEL:602357316

  Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
  Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

  Follow us on Facebook