REKONSTRUKCE PŘETLAKOVÝCH NAFUKOVACÍCH HAL Počet produktů: 5

Provádíme úpravy a rekonstrukce stávajících přetlakových hal.Rekonstrukce plášťů hal,opravy a úpravy vzduchotechnických jednotek přetlakových hal,renovaci náhradních diesel agregátů, opravy nafukovacích hal po vichřici.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Reference:

  Rekonstrukce nafukovacích hal - Provádíme atypická řešení- instalace nového vstupu do přetlakové haly,výměny a úpravy vchodů nafukovacích hal.

 • Reference:

  Provádíme výměny starých popř. nefunkčních vzt jednotek za vzt jednotky nové.Dodávka a výměna během jednoho dne za provozu.

 • Reference:

  Provádíme repase-renovace starších VZT topných jednotek pro přetlakové haly.Výměny ložisek na el. motorech,výměny klínových řemenů,opravy a výměny plynových výměníků,výměny hořáků pro přetlakové haly.Jsme schopni servisovat více méně veškeré typy vzt jednotek vyskytující se na našem území.

 • Reference:

  Provádíme rekonstrukce,opravy přetlakových hal zasaženými povětrnostními vlivy- krupobití,vichřice,selhání lidského faktoru a jeho následná destrukce přetlakové haly.Opravujeme,popř. vyměňujeme lanové sítě, jednotlivé folie nafukovacích hal,provádíme výměnu soustavy osvětlení pro přetlakové haly.Dodáváme posudky poničených přetlakových hal pro pojišťovny.

 • Reference:

  Provádíme výměny jednotlivých plachet pro nafukovací haly.Na základě požadavku od investora provedeme odbornou výměnu postižených komponentů folií přetlakových hal.Vyměňujeme UV folii,Tepelněizolační folii,hlavní plachtu PVC.Obměny plachet provádíme i za provozu v zimní sezoně.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Follow us on Facebook