Kategorie

TENIS WILSON Počet produktů: 204

Podkategorie

 • Tenisové rakety Wilson

  Wilson přichází na trh 2017 s novinkami: Wilson Pro Staff 2017 - inovovaná řada nejlepších turnajových raket - JIŽ V PRODEJI Wilson Blade 2017 - více razance než Pro Staff Wilson Burn 2017 - univerzální kolekce razance & spin Wilson Burn FST - inovovaná řada Burn - razance Wilson Ultra - vysoký komfort a všestrannost při hře po celém kurtu

 • Tenisová obuv Wilson-boty Wilson

  Tenisová obuv Wilson-tenisové boty Wilson jsou stejně důležité jako vhodně vybraná tenisová raketa Wilson. Tenisová obuv Wilson musí být přizpůsobená povrchu tenisového kurtu a pohybu hráče, který je náročný na dobrou stabilitu a časté pohyby do stran. Můžete si koupit tenisovou obuv Wilson určenou přímo pro antukové povrchy Wilson Clay Court obuv či boty Wilson na tenis pro všechny povrchy Wilson All Court obuv. Pro děti a juniory je připravená zcela samostatná kategorie dětské a juniorské tenisové obuvi Wilson.

 • Tenisové míče Wilson

  Tenisové míče Wilson-Dodáváme Kvalitní tenisové míče Wilson pro všechny druhy povrchů využívané na největších tenisových turnajích ATP. Dodáváme i tenisové míče pro kluby- tenisové míče wilson US OPEN a tenisové míče Wilson Australian open. Tenisové míče Wilson pro děti jsou odlišeny barevností, podle věku dětí- oranžové míče-Minitenis, zelené-babytenis či červené a jsou o několik procent pomalejší. To proto, aby začínající mladí hráči mohli snáze a především správně míče trefit svou tenisovou raketou.

 • Doplňky Wilson

  Doplňky

 • Tenisové tašky Wilson a bagy Wilson

  Tenisové tašky Wilson a tenisové bagy Wilson.Tenisové tašky WILSON stojí dlouhodobě na špici oblíbenosti mezi hráči všech výkonnostních úrovní. TOP design, prostorové řešení a kvalita zpracování uspokojí požadavky širokého spektra tenisových příznivců Wilson. Kolekce Wilson 2017 přichází z cela novými produkty: Wilson Burn, Wilson Blade, Wilson Federer DNA, Wilson Fed Team, Wilson Tour, Wilson Team, Wilson Agency, Wilson Women´s collection, Wilson Match, Wilson Juniors

 • Tenisové výplety Wilson a Luxilon

  Tenisové výplety Wilson a Luxilon jsou známé svou kvalitou. Wilson je nejznámější tenisovou značkou a jejich výrobky používá mnoho hráčů na tenisovém okruhu včetně Rogera Federera. Wilson nabízí širokou škálu tenisových výpletů pro všechny tipy hráčů a většinu z nich můžete najít u nás v eshopu. Tenisové výplety Wilson dodáváme v setach po 12m,nebo v rolích po 200M. Tenisové výplety Luxilon patří k nejkvalitnějším a nejoblíbenějším výpletům na trhu. Jejich jedinečné složení umožňuje všem hráčům vychutnat si skvělý pocit ze hry. Luxilon nabízí tenisové výplety pro agresivní hráče, tak i pro hráče, kteří používají více topspinu. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi vám doporučíme ten pravý tenisový výplet.

 • VYPLÉTÁNÍ RAKET PRAHA

  Vyplétání raket Praha 4 na profesionálním stroji Wilson -Vyplétání raket praha.

  Nabízíme Vám vyplétání tenisových raket a squashových raket v Praze 4 Lhotka.

  Vyplétání raket provádíme na špičkovém elektronickém stroji WILSON BAIARDO, který je oficiálním strojem Australian Open a US Open.

  Pokud máte naprasklý rám rakety zajistíme po konzultaci s našim technikem i opravu rámu - vhodné pro vyšší modelové řady raket.

  Nabízíme výplety raket firem: Wilson a Luxilon.

  Vypletení rakety a vyzvednutí vždy v termínu dle domluvy při zadání. Pro další informace nás prosím kontaktuje.

  Raketu lze v prodejní době předat přímo k vypletení na prodejně, kde se s Vámi domluvíme na vhodném typu výpletu, napnutí strun a termínu vyhotovení na počkání nebo do 2.dne.

  Cena vypletení (práce) je 150,- Kč, do druhého dne je zakázka k vyzvednutí. Při expresním okamžitém vypletení 250,-Kč Adresa prodejny: Wilson Tenisové centrum Tempo Ve Lhotce 232/7 Praha 4 tel prodejna: +420 602 357 316

  Otevírací doba (Pondělí až Neděle 9.00 - 20.00 hod.)

  Wilson Baiardo Stringing Machine

 • DÁRKOVÉ POUKAZY
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 204 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 204 položek

Follow us on Facebook