WILSON CLASH 100 UL V2.0

Nový produkt

Wilson

Řada Wilson Clash v2.0 přináší bohatý a unikátní design spojený s mimořádnou silou, ovladatelností a kontrolou. Patentovaný karbonový rám dovoluje raketě maximální flexibilitu a stabilitu při každém úderu. Tato dlouho očekávaná novinka je určena pro všechny generace hráčů a hráček, kteří se chtějí tenisem bavit a svých cílů chtějí dosáhnout co nejsnadnějším způsobem.

Více informací

5 190 Kč s DPH

Více informací

Wilson Clash 100UL v2.0 nejlehčí model v řade Clash v2.0, váží pouhých 265g. Přidaná karbonová vlákna pro vyztužení horní části hlavy zvětšují "sweet spot" a dodávají raketě konzistenci při každém úderu. Díky technologii FortyFive (speciální prokládání karbonu v úhlu 45°) je raketa stabilní, výborně manévrovatelná a umožňuje maximální výkon a dělá jej velmi pružným pro generování extra síly u každého úderu. Technologie Parallel Drilling přináší více komfortu, zvětšuje sweetspot a zlepšuje celkový cit. Jedná se o vyvrtávání tzv. průchodek (dírek, kudy se protahuje výplet) jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu.Tuhost rakety je pouhých 55 RA, přičemž běžně mají rakety tuhost 68-72 RA!

Tenisová raketa Wilson Clash 100UL v2.0 je zkonstruovaná tak šikovně, že bude sedět každému hráči. Obrovskou výhodou je její šetrnost k ruce a loktu, raketu si tedy oblíbí i hráči trpící tzv. tenisovým loktem.

Raketa je dodávána vypletená a bez obalu.

POPIS

PARAMETRY

Vyvážení

33.1 cm / 4 pt HL

Velikost hlavy

100"/645 cm2

Řada

Clash

Profil rámu

24,5 mm Flat Beam

Hustota výpletu

16 x 19

Hmotnost

265 g

Délka

68,58 cm

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook