WILSON BLADE 100UL V8.0 TNS RKT

Nový produkt

Wilson

V pořadí již 8. generace modelu Wilson Blade v unikátní barvě !

Raketa s unikátní metalízovou barvou - přechází od zelené po zlatou podle úhlu dopadu světla. Raketa oblíbená především agresivně hrajícími tenisty přináší mnoho vylepšení, která zase posunou vaši hru o kousek dál. Patentovaná technologie FORTYFIVE° (dříve známá jako FreeFlex), kterou již hráči znají z modelové řady Clash. 

Více informací

4 790 Kč s DPH

6 190 Kč s DPH

Více informací

FORTYFIVE° je speciální konstrukce rámu vyrobeného kombinací materiálů Braided Graphite + Basalt (čedič), která umožňuje dosáhnout lepšího spojení hráče a rakety s míčkem při využití moderního vertikálního švihu. Patentovaná technologie mapování karbonu na strategicky významných místech rámu jej dělá flexibilnějším a zároveň stabilnějším. Výsledkem je větší cit pro míč a více vygenerované energie při zachování přesnosti úderů. Horizontální flexibilita rámu zajišťující kontrolu vzrostla oproti předchozím generacím řady Blade o 20%. Nárůst vertikální flexibility zajišťující spin je o 12%. Zvýšila se také torzní stabilita rámu, jež generuje sílu, a to o 11,4%. Technologie Parallel Drilling přináší více komfortu, zvětšuje sweetspot a zlepšuje celkový cit. Jedná se o vyvrtávání tzv. průchodek (dírek, kudy se protahuje výplet) jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu.

Technologie DirectConnect prodlužuje karbonová vlákna v rukojeti až k patce rakety a zvyšuje tak torzní stabilitu.

Odlehčený model tenisové rakety Wilson Blade 100UL je určen především pro nadějné hráče, kteří preferují agresivní hru a vyžadují vynikající cit pro míč. Díky výpletu 16 x 19 a velikosti hlavy 645 cm² splňuje model Wilson Blade 100UL požadavek na kvalitní spinové údery. Rám je vyvážený mírně do ruky (335 mm) a umožňuje hráči lepší kontrolu rakety při švihu.

Raketa je dodávána vypletená a bez obalu.

          

Technologie:Braided Graphite + Basalt, DirectConnect, FORTYFIVE°, Parallel Drilling, Top Grip Taper
Hmotnost rakety:265 g
Délka rakety:686 mm
Tvrdost:ra
Velikost hlavy:645 cm2
Vyvážení rakety:335 mm
Vzor výpletu:16 x 19
Složení:Graphite + Čedič
Obal:Ne

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook