Tenisová raketa Wilson Blade 100 UL V8

WR079020

Nový produkt

Tenisová raketa WILSON Blade 100 UL V8

Více informací

4 690 Kč s DPH

Více informací

Tenisová raketa WILSON Blade 100 UL V8 má větší hlavu, kterou hledalo mnoho závodních hráčů zejména ve věku 10-13 let. Raketa poskytuje více síly a zároveň díky zachování rámu Blade skvělou kontrolu. Skvělá manévrovatelnost díky váze 265 gramů. TOP MODEL pro závodní mladší žáky a žákyně.

Wilson Blade 100 UL V8 v novém designu je vylepšená o nové technologie. Díky technologii FortyFive raketa nabízí perfektní cit, razanci a přesnost. 

Raketa oslní kombinací flexibility a stability, kterou oceníte při aktivní až agresivní hře jak od základní čáry, tak na síti. Technologie DirectConnect pro zlepšení tuhosti rámu a přidává více citu do držadla. Patent technologie FortyFive° zvyšuje flexibilitu a stabilitu rámu k vytvoření propojenějšího dojmu při kontaktu s míčkem. Dále raketa nabízí karbonovou koncovku držadla DirectConnect pro lepší cit a torzní stabilitu rámu.  Technologie grafitu Braided Graphite v konstrukci rakety snižuje přenos vibrací a zlepšuje cit pro míč. Technologie Parallel Drilling pro více komfortu, zvětšuje sweet spot a zlepšuje celkový cit. Jde o vyvrtávání tzv. průchodek jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu. Mezi další vylepšení patří zejména Top-grip-taper díky kterému je raketa lépe ovladatelná zejména při obouručném backhandu.

Zcela nový design v zeleno-měďené barvě, který v závislosti na natočení vůči světlu mění barvu rakety. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Velikost hlavy: 645 cm2

Hmotnost (bez výpletu): 265 g

Vyvážení (bez výpletu): 335 mm

Délka rakety: 685 mm

Vzor výpletu: 16 x 19

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook