Nářadí na úpravu tenisových kurtů Počet produktů: 65

Dodáváme a neustále vylepšujeme veškeré nářadí na úpravu tenisových kurtů- tenisové kartáče,tenisové košťata,tenisové hrabla,tenisové síťovačky,čističe-košťata na umělé lajny,válce na antuku,vysoušecí válce a speciální hrabla a kartáče pro rekonstrukci antukového povrchu.

Podkategorie

 • Košťata na tenisový kurt - tenisové kartáče

  Tenisové kartáče.Na úpravu tenisového dvorce je zapotřebí tenisové koště. V naší nabídce naleznete celou škálu tenisových kartáčů.Nabízíme různé druhy tenisových košťat od více výrobců tohoto vybavení.   Nakupujte online pohodlně z Vašeho domova.  

 • Síťovačky na tenisové kurty

  Dodáváme různé druhy tenisových síťovaček od různých výrobců.Dokonale udržovaný tenisový dvorec je základ pro dobrou hru. Vybrat si můžete z celé řady pomocníků. Prodáváme tenisové košťata, tenisové síťovačky,tenisové  kartáče na antuku a mnoho dalšího. Ať už potřebujete udržovat antuku či umělý dvorec, vždy si u nás vyberete vhodné náčiní, včetně příslušenství. 

 • Hrabla na tenisové kurty

  Tenisová hrabla jsou nedílnou součástí k úpravě antukového dvorce maximálně rovný povrch.Dodáváme hrabla na tenisové kurty od různých výrobců.

 • čističe lajn - kartáče na tenisové lajny - čáry

  Dodáváme různé druhy tenisových košťat na tenisové lajny.Tenisové čističe čar dodáváme jako klasické kertáče na čištění tenisových lajn,popř jako mechanické rotační čištiče tenisových lajn -čar.

 • Kolečka zahradní/stavební
 • Ostatní doplňky pro tenisové kurty

  Dodáváme a instalujeme různé druhy doplňků pro tenisové kurty.Dodáváme tenisové vysoušecí válce,tenisové dusadla tenisové lajny,Vysoušecí hrabla tenisové kurty,tenisové válce na tenisové kurty,nástroje na rekonstrukce tenisových kurtů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 65 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 65 položek

Follow us on Facebook