Wilson Blade 98 S v8 18x16

Nový produkt

Wilson

Tenisová raketa Wilson Blade 98S 18x19 V8.0 může být také považována za renesanční raketu: nabízí skutečně závistivou kombinaci citu, síly, odpuštění chyb, flexibility, stability a úžasného designu. Tato raketa se vyznačuje dynamickým, barevně se měnícím elastickým povrchem, který se přeměňuje mezi odstíny zelené a měděné. 

Více informací

4 190 Kč s DPH

6 990 Kč s DPH

Více informací

Nové technologie FORTYFIVE ° a DirectConnect, dvě technologie, které se kombinují, aby vytvářely dokonalý pocit, vylepšenou torzní stabilitu pro moderní, vertikální dráhu švihu, kterou používá většina hráčů v dnešní hře. Je určena pro turnajové hráče, kteří hrají agresivní tenis a vyžadují vynikající cit pro míček. Obrácené vyplétání, 18 dlouhých a 16 krátkých strun, umožňuje ještě lepší SPIN (rotaci míčku) a dokonalou kontrolu míčku.

Od barevného a veselého designu 7. generace modelu Blade se společnost Wilson posunula k něčemu úplně jinému. Nové rakety Blade v8 jsou jako první měděné zbraně z pozdní doby kamenné (eneolitu). Jsou tajemné, smyslné a odvážné. Jsou ostré jako čepel - jednoduše Blade!

  • Raketa je dodávána nevypletená a bez obalu

Parametry

Hmotnost bez výpletu (g)295 g
Vyvážení bez výpletu (cm)32,5 cm
Délka rakety (in / cm)27,00 in / 68,5 cm
Hustota výpletu16 x 18
Profil rámu20.6 Plochý nosník mm
Hmotnost s výpletem (g)310 g
Vyvážení s výpletem (cm)33,5 cm

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook